#

Viikkoryhmät, kesä 2018

Katso kurssien aikataulut ja tarkemmat kuvaukset Lajit ja kurssit -valikosta.


ISOSSA SALISSA:

MAANANTAI

TIISTAI

KESKIVIIKKO

TORSTAI

PERJANTAI

LAUANTAI

SUNNUNTAI

 

Dancemix
17-17.50

 

 

 

 

 

Cha cha 1-2
Samba alkeet
17.45-18.45

Bugg 3-4
kesäklubi
18-19

Jive & fusku 3
18-19

Breikkikurssi
Rockabilly 3
18-19

 

Bugg 1-2,
fusku 2,
jive 2
13-14.45

Bugg 1-2,
fusku 2,
jive 2
13-14.45

Lavatanssien starttikurssi
18.45-20

Jive 4
19-20

Fusku alkeet
Jive alkeet
19-20

Rockabilly alkeet
19-20

 

 

Tango 4
Valssitango
15-16

Lavatanssien
alkeisjatko
20.15-21.30 

Tango 1-2-3
20.15-21.15

KE-TO
tiiviskurssit
20.15-21.15

KE-TO
tiiviskurssit
20.15-21.15

 

 

SU-teemat
16-17

 

 

 

 

 

 

 

           

 

           

 

 

PIENESSÄ SALISSA (ilmoittaudu ennakkoon pienen salin kursseille):

 

MAANANTAI

TIISTAI

KESKIVIIKKO

TORSTAI

PERJANTAI

LAUANTAI

SUNNUNTAI

 

Rumba 1-2
18-19

Hustle alkeet
18-19

Yksityistunnit
18-19

 

 

 

 

Salsa 1-2
19-20 

Bachatango 2
19-20 

Lindy kesäklubi
19-20

 

 

 

 

Häävalssi-
kurssit
20.15-21.30

Yksityistunnit
20.15-21.15

Salsa kesäklubi
20.15-21.15